Вівторок, 28.01.2020, 23:46
Вітаю Вас Гість | RSS        Шкільний музей


Шосткинський ліцей - інтернат
 спортивного профілю
Комунальний заклад Сумської обласної ради

О П М П М М П М
Візитка
Меню 
Наше опитування
Як часто ви відвідуєте цей сайт?
Всього відповідей: 73
Чи потрібен на території школи WI-FI?
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title

Шкільний музей

          Школаінтернат працює над проблемою створення оптимальних умов для розвитку кращих якостей і здібностей вихованців, а цьому найкраще сприяє зібраний унікальний матеріал музейних куточків: «Українське наддвіря», «Куточок іграшки», «Куточок хліба», «Картинна галерея» та шкільний музей «Мій краймоя історія жива»  В  шкільному музеї «Мій краймоя історія жива» зібрані матеріали по двох напрямках.   Розпочинається експозиція про історію школиінтернату зі стендів, які розповідають про створену в 1993 році дитячу організацію "Братство сіверян" для учнів 5-11 класів та "Країна Барвінкова" для учнів 1-4 класів. Організація має свій гімн - гімн Сіверян, який написав вихователь школи - інтернат Сергій Іванович Віловатий, а музику склав вчитель музики Ігор Олексійович Самойленко.

        Також є альбоми родин за напрямками діяльності. З року в рік 7 родин школи:"Ярило", "Стрибог", "Перун", "Ора", "Велес", "Хорс" та "Ладо" отримують завдання, працюють   над   ним,   звітують   на   туристсько-краєзнавчій конференції та оформлюють альбом. Альбоми передають молодшим учням, які знайомляться з зібраним матеріалом і доповнюють та розширюють.Також виникла потреба в створенні герба і прапора

школи. Був проведений конкурс серед учнів школи і кращі ідеї були втілені в життя.

         Навчання та виховання учнів школи базується на історії та традиціях українського народу, тому на гербі школи-інтернату зображено жовте колосся пшениці, яке символізує добробут, а лаврова гілка - славу. Школа - це родинне гніздо, де ніжні материнські руки працівників школи-інтернату віддають дітям тепло своїх сердець, підтримують, сіють розумне, добре, вічне.

Школа - інтернат - це одна дружна, щаслива родина, тому колір для прапора школи одностайно вибрали жовтий колір, колір сонця, тепла і добробуту. Кожна дитина - це особистість зі своїми прагненнями і уподобаннями - тому й промінчики - різнокольорові, діти тягнуться до знань, де велика терпляча рука вчителів та вихователів їх підтримує, навчає, виховує.

Віддавна вихованці школи славились своїми спортивними та культурно-масовими досягненнями і тому в  куточку музею оформлена шафа з кубками та грамотами, які здобули учні школи.

      Історія школи-інтернату включає в себе більше 25 фотоальбомів родин, фотоальбоми драматичного гуртка.

       Унікальним експонатом є "Книга пошани", яка була розпочата 14 березня 1963 року рішенням педагогічної ради. До цієї книги занесені кращі вчителі, вихователі та учні школи.

   Друга частина музею присвячена подіям Великої Вітчизняної війни .

У 1994 році в школі - інтернаті працювала група "Пошук". Результат її роботи ви можете побачити в шкільному музею: це том Першої "Книги пам'яті", де зібрані спогади ветеранів Великої Вітчизняної війни, дітей війни, партизанів.

       В шкільному музеї постійно проходять екскурсії. Музей відвідали більшість учнів шкіл міста, ветерани Великої Вітчизняної війни, вчителі – пенсіонери над якими шефствує наш волонтерський загін «Від серця до серця», випускники минулих років.

 


Пошук

Погода
Календарі
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів новин

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz